Burun Estetiği Revizyonu Düzeltme Ameliyatı

Merak Ettiğiniz Konularda Bilgi Alabileceğiniz Blog Sayfası

Önden burnum bana kalırsa eğik gözüküyor

Yüzümüzde ilk dikkat çeken yerlerimizden biri burunumuzdur. Koku alma görevi ve estetik görünümü bizim için önemlidir. Estetik Açıdan iyi olmayan orantısız burunlar kişileri pisikolojik açıdan da etkiler. Burun estetiği operasyonları, burunda küçültme, büyütme, burun deliklerini ufaltma, burun kemerinin giderilmesi, burun ucu düzeltme, kaldırma veya doğuştan gelen bozuklukların giderilmesi, kaza sonucu oluşan bozuklukların düzeltilmesi, geniz eti, solunum alma sorununun giderilmesini içermektedir. Burun estetiği ameliyatı onsekiz yaş üzeri bireyler için uygundur.

Burun estetiği rinoplasti olarak ta bilinmektedir. Burun Estetiği Estetik Cerrahlar tarafından yapılan bir operasyondur bazı zamanlar Kulak Burun Boğaz hekimleri da bu işlemi yapabilirler. Burun estetiği operasyonu için doğru kişi olup olmadığınız hakkında bilgi sahibimisiniz? Burnunuzun tekrar şekillendirilmesi ile alakalı estetik endişeleriniz var ise bunların neler olduğunu biliyor musunuz? Eğer aklınızda da soru işaretleri varsa, aşağı taraftaki makaleyi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Burnum yüzümde çok büyük görünüyor, sanki bana ait değilmiş hissini veriyor.

Burunum kemerli gibi üstü şiş gibi gözüküyor.

Profilden bakıldığında burnumun geniş göründüğünü düşünüyorum.

Burnumun aşağıya eğik düşük olduğunu görüyorum, yaşlandıkça daha da düşecek diye endişeliyim.

Burun ucum çok enli ve çok büyük, patates burun diyorlar bana.

Burun deliklerimin geniş görünmesinden rahatsızım ve önden bakıldığında burun kıllarım görünüyor.

Önden burnum bana kalırsa eğik gözüküyor.

Bir önceki burun estetiği ameliyatım kötü oldu, asimetri problemi ve solunum alma sorunu yaşıyorum.

Horlama problemim var güzel nefes alamıyorum deviasyon sorunum da var göz altı morluklarım da.

Burun Estetiği estetik ameliyatlar arasında en incelikle yapılanlar içindedir. Yüzümüzün en belirgin yerinde burnumuz bulunur eğer ufak detaylar gözden kaçarsa uyumsuzluklar hemen dikkat çeker ve göze batar. Yüzümüze ilk bakıldığında gözüken burnumuzun az da olsa uyumsuzluğu varsa eğer suratımıza oranında burun estetiği hekimleri bazı hususları aktardılar. Burnun nefes alıp vermek gibi çok hayati bir işlevi vardır dedi ve operasyon sırasında uygulanan operasyonun hem güzel hem de fonksiyonel olarak planlanması gerektiğinin önemini belirtti.

Kişinin Yüzüne Yakışan Doğal Burun Estetiği

Burun Estetiği Operasyonu bireyin yüzüne uygun görünmesi büyük ya da küçük olmaması ya da ince ya da kalın olmaması için planlama yapılır.

Hastanın Burnu tüm suratımızın görüntüsüne uyumlu olması gerekmektedir.

Doğal Nefes Alıp Verebilen Fonksiyonel Burun Estetiği

Burun estetiği rahat nefes alıp vermek üzerine düşünülüp planlama yapılması gerekir. Ameliyat esnasında burun kıkırdaklarını almadan da yapılabilecek şeyler vardır. Günümüzde özellikle erkek hastalar horlama sebebiyle burun estetiği yaptırıyor.

Tamponsuz Ağrısız Kısa Sürede İyileşme Süreci

Bireyin hızlı ve problemsiz iyileşmesi natural iyileşme sürecine bağlı olduğu gibi hekimin tecrübesi ile de alakalıdır. Morluk ve kanamanın az olması hekimin nazik çalışması ile alakalıdır.

Tecrübeli hekimleri tercih etmekte fayda görürsünüz. Araştırmalarınızı itina ile yapıp acele etmeden hekim ve hastane seçmeniz uygun olacaktır.

Previous

Next

Bir Cevap Yazın