Burun Estetiği Revizyonu Düzeltme Ameliyatı

Merak Ettiğiniz Konularda Bilgi Alabileceğiniz Blog Sayfası

Burun Estetiği 2016 Sırları

Burnumuz yüzümüzdeki en dikkat çekici ortasında yer almaktadır. Suratımızın ortasında bulunduğu için estetik açıdan önem arz eder. Estetik Açıdan iyi olmayan orantısız burunlar insanı pisikolojik açıdan da etki eder. Burun estetiği operasyonları beraberinde solunum alma sorunlarının düzeltilmesi, istenmeyen durumlar sonucu yaşanan bozuklukların giderilmesi gibi farklı müdahaleleri içerir. Burun estetiği operasyonu 18 yaş üzeri bireyler için uygundur.

Burun Estetiğinin bir diğer ismi tıp ismi rinoplastidir. Burun Estetiği Estetik doktorları tarafından yapılan bir ameliyattır bazı zamanlar KBB doktorları da bu ameliyatı yaparlar. Burun estetiği ameliyatı için uygun kişi olup olmadığınız hakkında bilgi sahibimisiniz? Burunun tekrardan şekillendirme şartlarını ve estetik endişelerin neler olduğunu biliyor musunuz? Aşağıda belirtilen metinde de aklınıza takılan soruların açıklamalarını bulabilirsiniz.

Burnum suratımda fazla büyük görünüyor, sanki bana ait değilmiş hissiyatını veriyor.

Profilden bakarsanız burun köprüsünün üzerinde bir şişlik var kemer gibi.

Profilden bakıldığı zaman burnum geniş gözüküyor.

Burnumun ucu kalkın değil hatta aşağıya doğru düşük ve biliyorum ki iler ki yaşlarda daha da aşağı düşecek.

Burnum çok büyük insanlar dalga geçiyor.

Burun kıllarım profilden bakılınca görünüyor çünkü burun deliklerim o kadar geniş.

Önden burnum bence eğri gözüküyor.

Bir önceki burun estetiği ameliyatım kötü oldu, asimetri problemi ve solunum alma problemi yaşıyorum.

Göz altı morlukları var, maalesef deviasyon sorunum varmış, uygun nefes alamadığımdan ayrıca horlama sorunu da yaşıyorum.

Burun Estetiği ameliyatı itina ile yapılmalıdır oldukça ince ve detaylı bir operasyondur. Burunun orta yerinde olması nedeniyle oldukça dikkat çeken burunun itina ile ele alınması gerekmektedir oldukça ufak uyumsuzluklar dahi dikkat çekebileceği için buna dikkat edilmelidir. Burnun, yüzün tam ortasında olması sebebiyle küçük asimetriler bile göze görünebilir diyen Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanları başarılı bir burun estetiği ameliyatının 3 önemli kriterini anlattı. Burnumuzun solunum alıp vermek gibi çok hayati bir işlevi vardır dedi ve ameliyat sırasında yapılan operasyonun hem güzel hem de fonksiyonel olarak planlanması gerektiğinin önemini belirtti.

Burun Estetiği Kişiye Özel Olmalı Ve Ona Yakışmalıdır

Burun Estetiği öncesi hastaya en doğru ölçüler belirlenmelidir.

Kişinin Burnu tüm yüzümüzün görünümüne orantılı olması gerekmektedir.

Rahat Solunum Alıp verebilmek için Burun Estetiği Operasyonu Sırasında Planlama Doğru Yapılmalı

Operasyonu kolay solunum alma üzerine yapılması gerekir. Ameliyat esnasında burun kıkırdaklarını almadan da yapılabilecek şeyler vardır. Bu günlerde özellikle erkek hastalar horlama nedeniyle burun estetiği yaptırıyor.

Tamponsuz Ağrısız Kısa Sürede İyileşme Süreci

Burun estetiği operasyonu ardından iyileşme süreci kişiye bağlı olduğu kadar doktorun nitelikli olması ile de alakalıdır. Operasyon sırasında kibar olunursa daha az kanama daha az morarma olacaktır.

Tecrübeli doktorları tercih etmekte fayda görebilirsiniz. Burun Estetiği oldukça hassas bir ameliyattır bu sebeple iyi araştırmalı ve acele etmemelisiniz.

Kaynak: http://www.xn--burunestetiiistanbul-zzc.gen.tr/burunum-kemerli-gibi-ustu-sis-gibi-hissediyorum-estetik/

Next

Bir Cevap Yazın